Сегодня мы решили поговорить с одним из сильнейших спортсменов Украины Олегом Крывым, в спортивной жизни которого в 2019 году грядут большие перемены. Заодно решили уточнить правильное написание и произношение фамилии Олега.

Олег Крывый: Каждый произносит фамилию по-разному, но если правильно, то фамилию не нужно переводить: Крывый Олег или Олег Кривой по-русски. Если говорить об Elite Pro, в принципе, я доволен. Но очень мне не понравилась ситуация, которая происходила уже в осеннем сезоне, в контексте Чемпионата Мира и призовых: очень много непоняток, так не должно быть. Я готовлюсь сейчас на весну, и, скорее всего, – даже не скорее всего а почти 100% – это будет не Elite PRO, а другая федерация. Соревнования будут проходить в апреле и мае. Готовлюсь я сам уже, можно сказать, 3 года. Есть люди, с которыми я могу в любое время посоветоваться. Это люди из профессионального мира IFBB PRO. Насчёт того, как и что сделать. Так что в 2019 году буду реализовывать себя в новой федерации и, скорее всего, в IFBB Elite выступать не буду.

View this post on Instagram

Їду зараз до дому і згадую ті емоції, які я пережив на турнірі в Греції! Це просто неможливо передати словами… Завжди слухаючи інших спортсменів я часто чую такі слова, як: "це важко", "я так не можу", " я вже змучився" і тд… В мене чомусь все по іншому… Чим ближче старт, тим в мене прокидається більша жага до перемоги, спортивна злість, і внутрішній спокій, які повністю концентрують мене на цілі! Я внутрішньо готовий до всього, що буде в підготовці до змагань, тому що це те чим я живу і без чого я не уявляю себе! Ради цих емоції я готовий пройти цей шлях знову і знову… Це мій наркотик… Це той "кайф", який заставляє твоє серце битися швидше… І коли вам стає важко просто подумайте:" А чи готові ви зійти із сцени, коли на ній залишиться хтось інший? " Це просте правило життя… Ти або робиш все можливе і отримуєш максимум, або робиш як получиться і отримуєш, те на що заслужив… Будьте максималістами, робіть все можливе і неможливе для досягнення ваших цілей, живіть як" BEAST" і чіпляйтесь за кожну можливість зубами і йдіть до кінця… Я не вірю в слова "хороша генетика", "просто йому все дали батьки", " йому пощастило в житті" і тд… Це слова слабких людей які ніколи не будуть " на вищій сходинці для нагородження в нашому житті"…. @eastlabs.ru #алежа #кривий #колізей #beast #ifbbeliteprogreece #ifbbelitepro #mstteam #mstnutrition #lifestyle #motivated #motivation #мотивація #тернопіль #україна #ternopil #ukraine #monsterkiller #dream #kryvyi #olehkryvyi #kolizey

A post shared by Oleh Kryvyi (@olehkryvyi) on

Следи за нами:

в ВК: https://vk.com/generationironru
Instagram: https://www.instagram.com/generationironru/
YouTube: https://www.youtube.com/c/GenerationIronRussia
Telegram: https://t.me/wwwgenerationironru

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here